logotype

Fotografia przyrody

Czasem wystarczy się rozejrzeć ... wyjrzeć za okno ... podnieść głowę ... a naszym oczom pojawią się obrazy, których dotychczas nie widzieliśmy. Niby banał jednak fotografia przyrodnicza nie oznacza dalekich wędrówek i przemierzania tysięcy kilometrów. to co piękne często jest wokół nas. Wystarczy tylko patrzeć i widzieć.

Zwierzaki

Zwierzęta to bardzo wdzięczny temat do fotografowania. Nie pozują ... nie robią głupich min ... nie proszą o retusz. Są prawdziwe ... są naturalne. Myśleliście o tym, żeby mieć wreszcie fajne zdjęcia swojego pupila? Napisz, a może da się z tym coś zrobić :)

Reporterske

W czasie reportażu fotograf jest trochę jak ginekolog. Musi spojrzeć głębiej. Musi przekazać bez słów to wszystko co widzi ... to co go zachwyciło. Pokazać momenty, które nie każdy zauważa. 

Rodzinne

Lubię obserwować ludzi ... czy to podglądactwo? Myślę, że jednak nie do końca. To raczej chęć radowania się uśmiechami i szczęściem innych. Najważniejsze to umieć obserwować.

Sport

Fotografia sportowa jest jedną z najbardziej wymagających dziedzin fotografii. Tu trzeba być pilnym obserwatorem i wielokrotnie przewidywać co stanie się za chwilę. Warto znać zachowania - trzeba mieć refleks.

Akt

Wcale nie trzeba być ekshibicjonistą by docenić piękno nagiego ciała. Każdy jego zakamarek ma swoje przeznaczenie ... tylko trzeba uchylić rąbka tajemnicy. Chcieć ją pokazać i chcieć ja zobaczyć.

modeling

Przecież to nie prawda, że trzeba być zawodową modelką, aby dobrze wyglądać na zdjęciu. Wystarczy chcieć ... wystarczy się odważyć ... wystarczy się pokazać. Później już samo pójdzie :) 

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna ... to specyficzna dziedzina fotografii. Ten dzień jest tylko raz ... Pani Młoda wygląda jak Księżniczka ... Pan Młody wystrojony i szarmancki ... czyż nie warto zachować to na dłużej? Robiąc zdjęcia czuję się obserwatorem, trochę podglądaczem, ale przede wszystkim uczestnikiem. Towarzyszę Młodej Parze przez cały dzień ... jestem najbliżej nich w najważniejszych momentach...widzę uśmiechy...nerwy...radość i niepewność. To niesamowite jak wiele emocji wyzwala się w ciągu tych kilkunastu godzin. Często uśmiecham się razem z nimi ... przeżywam to wszystko co jest wokół ... staram się podpowiedzieć i pomóc. To nie tylko robienie zdjęć na ślubie czy weselu - to również odczuwanie i przeżywanie tego wszystkiego razem z Młodymi. Fotograf też ma radość z Waszego święta.

Usługi wykonuję na terenie całej Polski. Preferowane są województwa: lubuskie (np. Gorzów Wlkp., Strzelce Krajeńskie, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice, Kostrzyn, Witnica, Drezdenko, Skwierzyna, Świebodzin, Zielona Góra) , zachodniopomorskie (np. Szczecin, Barlinek, Myślibórz, Stargard Szczeciński, Choszczno, Gryfino, Goleniów) i wielkopolskie (np. Poznań, Swarzędz, Swarzędz, Luboń, Września, Gniezno, Oborniki). Nie oznacza to jednak, że w inne części świata nie da się dojechać. 

Zapraszam do oglądania :)

fotograf Gorzów, fotograf Poznań, fotograf Szczecin, fotograf lubuskie, fotograf zachodniopomorskie, fotograf wielkopolskie, zdjęcia ślubne Gorzów, fotografia Gorzów

Projekty foto

Często, kiedy do sesji przyłącza się stylistka lub wizażystka robienie zdjęć staje się zwykłą zabawą. Wtedy wymagamy od siebie więcej ... chcemy przekazać coś jeszcze. Chcemy dać z siebie jeszcze trochę 

free wordpress themeswordpress themes
2021  TMX Studio - Tomek Jocz - Film i fotografia   globbers joomla template