logotype

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna ... to specyficzna dziedzina fotografii. Ten dzień jest tylko raz ... Pani Młoda wygląda jak Księżniczka ... Pan Młody wystrojony i szarmancki ... czyż nie warto zachować to na dłużej? Robiąc zdjęcia czuję się obserwatorem, trochę podglądaczem, ale przede wszystkim uczestnikiem. Towarzyszę Młodej Parze przez cały dzień ... jestem najbliżej nich w najważniejszych momentach...widzę uśmiechy...nerwy...radość i niepewność. To niesamowite jak wiele emocji wyzwala się w ciągu tych kilkunastu godzin. Często uśmiecham się razem z nimi ... przeżywam to wszystko co jest wokół ... staram się podpowiedzieć i pomóc. To nie tylko robienie zdjęć na ślubie czy weselu - to również odczuwanie i przeżywanie tego wszystkiego razem z Młodymi. Fotograf też ma radość z Waszego święta.

Usługi wykonuję na terenie całej Polski. Preferowane są województwa: lubuskie (np. Gorzów Wlkp., Strzelce Krajeńskie, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice, Kostrzyn, Witnica, Drezdenko, Skwierzyna, Świebodzin, Zielona Góra) , zachodniopomorskie (np. Szczecin, Barlinek, Myślibórz, Stargard Szczeciński, Choszczno, Gryfino, Goleniów) i wielkopolskie (np. Poznań, Swarzędz, Swarzędz, Luboń, Września, Gniezno, Oborniki). Nie oznacza to jednak, że w inne części świata nie da się dojechać. 

Zapraszam do oglądania :)

fotograf Gorzów, fotograf Poznań, fotograf Szczecin, fotograf lubuskie, fotograf zachodniopomorskie, fotograf wielkopolskie, zdjęcia ślubne Gorzów, fotografia Gorzów

 

free wordpress themeswordpress themes
2021  TMX Studio - Tomek Jocz - Film i fotografia   globbers joomla template