logotype

O firmie

TMX Studio na rynku istnieje od 1993 roku. 

Fotografią zajmuję się dużo dłużej, a dopiero zamiłowanie do filmu przyszło z czasem. Filmowanie i foto stało sie pasja a zarazem sposobem na życie.

W pracy używam tylko sprawdzonego i profesjonalnego sprzętu. Filmy powstają przy użyciu lustrzanek cyfrowych Panasonic (GH4, GH5, G7) oraz zestawu profesjonalnych obiektywów i osprzętu. Z każdym rokiem baza sprzętu się powiększa i rozwija. Jakość obrazu gwarantowana. Montaż odbywa się na komputerach firmy Apple.

Nieodzownym elementem w czasie filmowania jest stabilizator ręczny (tzw. gimbal). Dzięki temu prowadzenie lustrzanki jest płynne i pozbawione drgań ręki lub efektu kroków. W czasie filmowanie ujęć statycznych używam profesjonalnych statywów Manfrotto. W czasie ujęć w kościele stosuję 3 źródła dźwięku (min. mikroportu bezprzewodowego Senheiser) oraz mikrofonu kierunkowego.

Do obróbki służy komputer Apple z oprogramowaniem Final Cut Pro X.

 Od 2015 roku posiadam na wyposażeniu największy w woj. lubuskim mobilny ekran o rozmiarze 4x3 metry oraz rzutnik. W czasie wesela około 22:00 wyświetlam film z przygotowań Państwa Młodych oraz filmowe podziękowania dla rodziców.

free wordpress themeswordpress themes
2021  TMX Studio - Tomek Jocz - Film i fotografia   globbers joomla template