logotype

O firmie

TMX Studio na rynku istnieje od 1993 roku. 

Fotografią zajmuję się dużo dłużej, a dopiero zamiłowanie do filmu przyszło z czasem. Filmowanie i foto stało sie pasja a zarazem sposobem na życie.

W pracy używam tylko sprawdzonego i profesjonalnego sprzętu. Filmy powstają przy użyciu lustrzanek cyfrowych Canon (5dmk2 i 6d) oraz zestawu profesjonalnych obiektywów i osprzętu. Od sezonu 2016 sukcesywnie przygotowuję się do tworzenia filmów w 4K (wiele ujęć już w tym momencie powstaje własnie w tej rozdzielczości). Od maja do pracy używam również aparatu Panasonic ze specjalnym konwerterem. Jakość obrazu gwarantowana.

Ewenementem jest używanie markowego sytemu redukcji drgań firmy Glidecam. Dzięki temu prowadzenie lustrzanki jest płynne i pozbawione drgań ręki lub kroków. W czasie filmowanie ujęć statycznych używam profesjonalnych statywów Manfrotto.

Do obróbki służy komputer Macintosh z oprogramowaniem Final Cut Pro X.

 Od 2015 roku posiadam na wyposażeniu największy w woj. lubuskim mobilny ekran o rozmiarze 4x3 metry oraz rzutnik. W czasie wesela około 21:00-22:00 wyświetlam film z przygotowań Państwa Młodych oraz filmowe podziękowania dla rodziców.

free wordpress themeswordpress themes
2017  TMX Studio - Tomek Jocz - Film i fotografia   globbers joomla template