logotype

Filmowanie ślubów i wesel

Filmowanie ślubów i wesel

Ślub i wesele to ważna chwila w życiu Młodej Pary. Zadbaj o to by wspomnienia pozostały na długo. Tu znajdziesz przykładowe filmy wykonane przez TMX Studio. Filmowanie wesel i ślubów to nie tylko trzymanie kamery. To przede wszystkim obserwowanie reakcji obecnych na uroczystości. Praca lustrzanką cyfrową daje nieograniczone możliwości i przed wszystkim niesamowite efekty. Nie ważne czy Twoje miasto to Gorzów, Poznań, Zielona Góra, Szczecin, Międzyrzecz, Międzychód, Sulęcin czy Słońsk. Ważne, żeby materiał który otrzymasz był wyjątkowy.

Wielokrotnie w czasie pracy słyszę "Ale my nie mamy doświadczenia". I o to własnie chodzi. Spontaniczne podejście do tego co będzie się działo gwarantuje, że nawet duże potknięcia nie będą zauważalne. Uwielbiam pracować z ludźmi, którzy potrafią być sobą, którzy poddają się urokowi chwili i po prostu bawią się sobą. Film ze ślubu i wesela i ma polegać na odgrywaniu roli. To ma być pamiątka na długie lata. I jeżeli będzie naturalny i prawdziwy to będzie bawił bardzo długo. Filmowanie lustrzanką DSLR daje dużo więcej pola do popisu i kreatywności. To nie łatwa sztuka, ale efekt jaki gwarantuje zadowoli naprawdę najbardziej wymagających. Użycie Glidecam (steadycam) powoduje, że kamera porusza się płynnie bez efektu "chodzenia". Nawet bieganie czy wejście po schodach może wyglądać atrakcyjnie.

Usługi wykonuję na terenie całej Polski. Preferowane są województwa: lubuskie (np. Gorzów Wlkp., Strzelce Krajeńskie, Międzyrzecz, Sulęcin, Słubice, Kostrzyn, Witnica, Drezdenko, Skwierzyna, Świebodzin, Zielona Góra) , zachodniopomorskie (np. Szczecin, Barlinek, Myślibórz, Stargard Szczeciński, Choszczno, Gryfino, Goleniów) i wielkopolskie (np. Poznań, Swarzędz, Swarzędz, Luboń, Września, Gniezno, Oborniki). Nie oznacza to jednak, że w inne części świata nie da się dojechać. 

Dla wymagających zalecam włączenie opcji zmiany rozdzielczości na HD (menu z trybikiem) 

PODZIĘKOWANIA RODZICOM


FILMY Z WESELA


free wordpress themeswordpress themes
2021  TMX Studio - Tomek Jocz - Film i fotografia   globbers joomla template